Junajtedi haron anësorin e Ajaksit, tani kërkon sulmuesin e Çellsit

Pas “bllofit” të Ten Hag me inkorporimin e ish-lojtarit të tij Entoni, trajneri holandez po shikon një nga lojtarët që Çellsit ka në listën e daljeve, Zijech.

Siç raportohet nga “The Sun”, Junajtedi është në kërkim të një anësori dhe duket se ka gjetur alternativën për Entoni,  te lojtari maroken i Çellsit.

Zijeç më parë ishte pranë Milanit, por operacioni u zbeh me kalimin e kohës, e lojtari duket se do të ndryshojë destinacion, por do të mbetet në Angli./albeu.com

LEXO EDHE:

Back to top button