Kërcënoi me jetë babain e tij, ndalohet 46 vjeçari nga Tetova

“Mbrëmë (4-shkurt) në ora 21:00, në rrugën ,,Gjorce Petrov“ në Tetovë, efektivët e policisë së SPB Tetovë, e kanë arrestuar 26 vjeçarin Xh.I. nga Tetova i cili kishte abuzuar dhe kërcënuar me jetë babain të tij 56 vjeçar . I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes dhe do të përgatitet parashtresë adekuate”, thuhet në njoftimin e policisë së Tetovës.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button