Kjo është shtëpia më e lirë në botë – ka 67 metra katrorë dhe shitet për 1 dollar

Kjo është shtëpia më e lirë në botë - ka 67 metra katrorë dhe shitet për 1 dollar

Me siguri keni dëgjuar shumë herë për shtëpitë e famshme italiane që kushtojnë 1 euro, por SHBA-ja ka gjetur një mënyrë për t’i kaluar ato.

Chrishubelsells.com po shet një shtëpi prej 1 dollarësh në shtetin amerikan të Miçiganit. Edhe pse po shitet me këtë çmim qesharak, agjenti imobiliar që e shet thotë se do të kushtojë shumë më tepër.

– Prezantojmë shtëpinë më të lirë në botë. Me një çmim prej vetëm 1 dollarë, kjo shtëpi nuk është thjesht një shtëpi, por një biletë për një aventurë të përjetshme të pasurive të paluajtshme, thuhet në përshkrim.

LEXO EDHE:

Back to top button