Kristiano Ronaldo “këput” çdo lidhje me Anglinë

Marrëdhënia mes Kristiano Ronaldos dhe Man. Junajtedit nuk u mbyll me të “mira” dhe për këtë arsye “luzitani” ka vendosur të ndërpresë çdo lidhje të tijën me ishullin britanik, teksa ka vënë në shitje vilën e tij lukzose në Çeshire, e cila gjendet në një zonë “milionerësh”.

Kompania që e ka nxjerrë në shitje vilën ka treguar se ajo ka 7 dhoma gjumi dhe 6 banja. Fituesi 5 herë i “Topit të Artë”, duket se kishte menduar dhe për argëtimin, me vilën që ishte e pajisur me një fushë tenisi, një pishinë, palestër, sauna, si dhe një sallë kinemaje.

Vila ka 3 dhoma pritje për miqtë, 1 qilar vere dhe 1 shtëpizë të vogël me 3 dhoma gjumi, si dhe një garazh për 4 makina dhe kushton “vetëm”, 5.5 milionë paund. /abcnews/

LEXO EDHE:

Back to top button