Kroaci-Brazil, dy kombëtaret shpalosin 11 më të mirët

Në orën 16:00, Kroacia do të përballet me Brazilin, ndeshje e vlefshme për një biletë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës “Katar 2022”.

Nuk ka surpriza në formacionet e dy kombeve, ku janë shpalosur të gjithë lojtarët më të mirë të mundshëm.

Nejmar dhe Danilo janë startues, pasi më parë kishin disa probleme të vogla fizike dhe Kroacia luan me të gjithë yjet e saj.

LEXO EDHE:

Back to top button