fbpx

Kumani, më formacion dhe sulmues te ri


Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Kuman ka vendosur formacionin për sezonin e ri.Sipas të përditshmes spanjolle, “Mundo Deportivo” shkruan se Kuman do ta rreshtojë skuadrën në formacionin 4-2-3-1.

Kuman do të mundohet ta gjejë pozicionin ideal për Messin, si sulmues në krahun e djathtë. Kuman vazhdon të jetë në kërkim të një sulmuesi të ri tek Barcelona, pasi që Luis Suarez pritet të largohet nga klubi së shpejti ndërsa Barcelona ka shfaqur interesim për transferimin e yllit të Olympik Lionit, Memfis Depaj.

LEXO EDHE:

Back to top button