Kuvendi shkon në pauzë

Kuvendi shkon në pauzë

Seanca për konstituimin e Kuvendin që nisi në orën 11:00, tashmë është ndërprerë dhe është dhënë një pauzë 1 orëshe, shkruan Alsat.

Pauza është dhënë për t’u mbledhur komisioni për verifikimin e mandateve të deputetëve.

Seanca pritet të rifillojë në orën 13:00./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button