Lajmi i keq për Bajernin, para sfidës me Atletikon

Skuadra e Bajern Munihut morri një goditje të madhe gjatë ditës së martë, pasi që Serzh Gnabri rezultoi pozitiv në testet për “COVID-19”. Ylli i Bajern Munihut morri lajmin e hidhur në prag të përballjes me Atletiko Madridin në kuadër të edicionit të ri të Ligës së Kampionëve.

Serzh Gnabri ka dalë pozitiv në COVID-19. Ai gëzon shëndet të mirë dhe është izoluar në shtëpi”, thuhet në njoftimin e Bajern Munihut. Gnabri do të humbas sfidën e Ligës së Kampionëve, që të mërkurën Bajern Munihu e zhvillon në shtëpi kundër skuadrës spanjolle.

LEXO EDHE:

Back to top button