Liga Evropa dhe Liga e Konferencës, sot në skenën e futbollit

Liga Europa dhe Liga e Konferencës do të marrin skenën e futbollit, ndërsa një sërë sfidat do të luhen në dy orare të ndryshe në të dyja komepticionet. Për llogaritë e Ligës Europa, në fushë do të zbresin skuadra si Arsenali, Roma, Lazio, Man. Junajted që do të kërkojnë fitoren me çdo kusht, pasi përballë kanë skuadra që janë më pak favorite.

Sfidat e ditës së sotme në Liga Europa:

 

Po ashtu skuadra e Ballkanit nga Kosova, që luan në Ligën e Konferencës, do të kërkojë surprizën ndaj turqve të Sivaspor, teksa në grup deri tani kanë arritur të sigurojnë një pikë në 2 ndeshje e zhvilluara deri më tani.

Sfidat e ditës së sotme në Ligën e Konferencës:

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button