Liverpulli parakalon Realin për shërbimet e mesfushorit anglez

Liverpulli është futur furishëm për shërbimet e Xhud Bellingamit.

Sipas të përditshmes spanjolle “MARCA”, anglezët janë të gatshëm të paguajnë çdo lloj shume për të sjellë mesfushorin e Dortmundit në “Anfield”.

Këmbëngulja e “Të kuqve” është shumë e lartë dhe gazeta spanjolle shkruan se ata kanë parakaluar Real Madrid për shërbimet e tij.

LEXO EDHE:

Back to top button