Loredana publikon fotografi me Mozzik, thotë se e do një tjetër fëmijë

Loredana Zefi kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja në InstaStory, ku ka pozuar në krah të partnerit të saj, reperit, Mozzik.

- Advertisements -

Krahas këtyre fotove, reperja ka ngjallur dyshime për një shtatzëni të dytë.

Ishte fillimisht një shkrim që ajo e ndau me ndjekësit e saj në InstaStory, ku shkruante “Kam nevojë për një bebe të dytë”, e menjëherë pas saj ka publikuar edhe një foto me Mozzik dhe Hanën ku e ka mbuluar barkun me një emoji.

LEXO EDHE:

Back to top button