LSDM nuk komenton rezultatin, Kuzmanovska: Zgjedhjet presidenciale kanë dhe një raund

LSDM nuk komenton rezultatin, Kuzmanovska: Zgjedhjet presidenciale kanë dhe një raund

Nga shtabi i LSDM-së tani për tani janë të përmbajtur sa i përket rezultateve zgjedhore.

Zëdhënësja e kësaj partie, Bogdanka Kuzmanovska ka deklaruar se zgjedhjet kanë qenë të lira dhe demokratike dhe se i ngjasojnë një vendi anëtare të NATO-së dhe kandidate për anëtarësim në BE.

Ndërkohë e pyetur nga gazetarët për rezultat paraprak, Kuzmanovska Ka deklaruar se zgjedhjet presidenciale kanë edhe një raund.

LEXO EDHE:

Back to top button