Mançester Junajted pritet të rinovojë me katër futbollist

Mançester Junajted nuk ka humbur kohë për t’i blinduar të paktën përkohësisht disa nga lojtarët kyçë të skuadrës.

Sipas asaj që bën të ditur “Daily Telegraph”, bëhet fjalë për Rashfordin, Shou, Dallot dhe Fred.  Po i njëjti burim raporton se lojtarëve në fjalë do t’iu zgjatet bashkëpunimi për 12 muaj.

Kjo periudhë nuk llogaritet e gjatë dhe zakonisht ndodh kur nuk preferohet që lojtarët të largohen falas.

LEXO EDHE:

Back to top button