Medina dhe Lulizimi nisen drejt Maqesonisë

Dy nga tre të mbijetuarit që kanë marrë rrugë sot nga Sofja për në Shkup janë të fejuarit që kanë arritur të shpëtojnë nga tragjedia e 23 nëntorit me autobus në Bullgari, shkruan Alsat.
Medina dhe Lulizimi mbahen dorë për dorë duke iu gëzuar fatit që lindën për së dyti./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button