Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit

Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova.  Mërgim Vojvoda me Torinon e tij presin në stadiumin olimpik të tyre Lacion e Vedat Muriqit.

Ndeshje fillon nga ora 15:00, dhe dyshja kosovare pritet të jenë titullar. Vojvoda e ka nisur mirë aventurën te Torino, duke asistuar disa herë, ndërsa Muriqi vazhdon të jetë në pritje të golit të parë.

LEXO EDHE:

Back to top button