Milani vihet në “gjah” pas yllit të Man. Sitit

Skuadra e Milanit mund të bëjnë një lëvizje të befasishme për Xhek Grilish. Ylli anglez, nuk ka gjetur veten më së miri te skuadra e Man. Siti dhe emri i tij ka nisur të lidhet me një largim të mundshëm.

Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, Milan mund të bëjnë një lëvizje ‘shok’ për Grilishin në të ardhmen e afërt.

Man. Siti thuhet se janë të gatshëm të heqin dorë nga kartoni i Grilish, për të mbledhur fonde për Xhad Belingam. ‘Rossoneri’ do të shqyrtojnë mundësinë që të lëvizin për transferimin e Grilishit.

LEXO EDHE:

Back to top button