“Mos ju ngjit Granitit me zor” – Ndjekësit akuzojnë Fifin, i rrinte afër si shok, por…

Fifi dhe Graniti janë dy ndër banorët më të komentuar të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Afrimiteti i tyre po komentohet shumë si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë.Teksa po përflitet se mes tyre po lind një dashuri, ka edhe nga ata që dyshojnë se gjitha është një lojë mes tyre. Sipas publikut, ata po bëjnë gjithçka për të bërë më shumë zhurmë dhe për të qenë në qendër të vëmendjes.

Në profilin zyrtar të “Big Brother Albania” ndjekësit shkruajnë se Graniti po “përdor” këngëtaren e njohur që të rezistojë sa më shumë brenda shtëpisë.

LEXO EDHE:

Back to top button