Moti me diell dhe shumë i ngrohtë


Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 33 deri në 39 gradë. UV-indeksi do të jetë 9.

Në Shkup do të mbaj mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 37 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button