Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe më i freskët me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e fortë nga veriu. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -1 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 8 deri në 14 gradë.

Në Shkup të dielën do të mbajë mot me diell dhe më i freskët me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e fortë nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 12 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button