Moti sot me diell dhe i ftohtë

Moti sot me diell por i ftohtë, pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të vranësirave mesatare. Do të fryj erë e përforcuar veri-perëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -9 deri në -1, ndërsa ajo e ditës do të sillet nga -2 deri në 6 gradë Celsiusë.

- Advertisment -

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe i ftohtë. Do të fryj erë e përforcuar veriore. Temperatura minimale do të ulet në -4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 2 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button