VIDEO / Myler hyn në konlfikt me gazetarin që e interviston

Sipas “Bild” dhe “Metro”, lojtari i Bajernit Munihut, Tomas Myler ebatoi ashpër me gazetarin që e intervistoi, pas humbjes në turin e dytë të Kupës së GJermanisë , ndaj Kiellit, pas ekzekutimit të penaltive.

“Ju më pyesni se çfarë mendoj tani. Por, nëse jeni duke qeshur, si mund të përgjigjem”.

Nga ana e tij, gazetari mbrojti veten, duke reaguar menjëherë në pyetjen e sulmuesit të Bajernit.

“Unë nuk po qesh. E kuptoj momentin tuaj, por nuk po qesh”.

Dhe Myller reagoi përsëri: “Sigurisht që po qesh; po, po, e bëre”.

Megjithatë, më vonë, Toni Myler u qetësua dhe intervista vazhdoi pa probleme. Ajo që është e sigurt është se lojtari i Bajernit ishte me të vërtetë i zemëruar…

LEXO EDHE:

Back to top button