Nëse Ançeloti largohet, trajneri argjentinas ulet në pankinën e Realit

E ardhmja e Karlo Ançelottit është ende në pikëpyetje. Kohët e fundit është raportuar shumë se Brazili është shumë pranë kontratës me trajnerin italian.

Siç raportohet në Argjentinë nga “Tyc Sorts”, në rast të largimit të Karlo Ançelottit në fund të sezonit, Real Madridi do të ishte gati të mbështetej te Maurisio Pokettinjo-s.

Ançeloti është shumë pranë stoli të kombëtares së Brazilit dhe Poketinjo do të ishte zgjedhja e parë e Florentino Perez.

LEXO EDHE:

Back to top button