Një burrë në Angli, thotë se ka parë ‘‘një delfin fluturues‘‘ në qiell

Një “gjuetar” i vetëshpallur alienësh, i cili pretendon se është “rrëmbyer 60 herë” ka thënë se ka parë atë që ai beson se është një anije kozmike “në formën e një “delfini të shtrirë”.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Russ Kellett, 58 vjeç, i cili jeton në Filey, Angli, tha se ai kishte kujtime të rrëmbimeve të tij që në moshën 16-vjeçare.

Vizatimi i Russ Kellett i “alienëve me të cilët ka rënë në kontakt”.

Dhe 58-vjeçari është i bindur se ishte një mjet alienësh. Madje, ai ka skicuar më parë disa nga alienët që kishte “ndeshur”.

Megjithatë, shumë njerëz kanë komentuar duke u tallur se ndoshta ka parë një “balon në formë delfini”.

LEXO EDHE:

Back to top button