Një foshnjë 10-javore la pa fjalë prindërit e tij kur i tha mamasë: “Të dua”, dhe momenti i pabesueshëm është kapur në kamera

Një foshnjë 10-javore la pa fjalë prindërit e tij kur i tha mamasë: “Të dua”, dhe momenti i pabesueshëm është kapur në kamera

Fëmija 10 javësh përsërit “Të dua”: “Është koha për të gjetur një punë dhe për të paguar faturat”

Mami Kesia Cameron nga Nju Jorku mbante në prehër djalin e saj Roan dhe i thoshte “të dua” kur ai e përsëriti fjalinë pothuajse në mënyrë perfekte.

Videoja e adhurueshme u postua nga gjyshja e Roan, Lara Skadsen, në TikTok, ku u bë virale dhe mblodhi më shumë se 1.1 milion shikime. Ajo u nda me mbishkrimin “Nipi është një gjeni! Shikoni!’, dhe shikuesit u mahnitën nga fjalimi i tij, ku njëri prej tyre komentoi: ‘Koha për të gjetur një punë dhe për të paguar faturat!’

Ky i fundit ka shkruar: “OMG! Ai përsëriti fjalë për fjalë atë që thatë. “Vazhdoni të flisni me të si një i rritur, ai do të jetë një gjeni”. Një tjetër komentoi: “Fëmijët 2020 vijnë me një përmirësim të ri.”

Roan duket se po mëson me një ritëm të shpejtë, ku shumica e foshnjave pritet të kenë “bisedë me fëmijë” vetëm në muajt e parë të jetës së tyre, sipas WebMD.

 

LEXO EDHE:

Back to top button