Një japonez u bë hit në Twitter: “Bos, faleminderit për dy javët e pushimit”

Japonezja e mbërritur në Kupën e Botës në Katar me një pankartë interesante është bërë hit në Twitter.

“I dashur shef, faleminderit për dy javët e pushimit”, ka shkruar ai në bander.

Përdorues të shumtë të rrjetit social të përmendur shprehën “xhelozi” sepse ky njeri arriti të realizojë ëndrrën e shumëkujt, pra të shikojë live Kampionatin Botëror të Futbollit.

Kjo sigurisht nuk është situata e parë interesante nga tribunat në Katar. Regjistrimet e atmosferës, sidomos nga ndeshja e parë që u luajt mes Katarit dhe Ekuadorit dhe përfundoi në mënyrë të palavdishme për mikpritësin, vërshuan rrjetet sociale.

LEXO EDHE:

Back to top button