Nuk dihet çfarë është më e çuditshme: Fakti që mbeti shtatzënë në moshën 61-vjeçare apo fakti që djali mund të ishte nipi i saj

Nuk dihet çfarë është më e çuditshme: Fakti që mbeti shtatzënë në moshën 61-vjeçare apo fakti që djali mund të ishte nipi i saj

Një grua 61-vjeçare pretendon se është shtatzënë. Në videon e çuditshme që po qarkullon në rrjetet sociale, nuk dihet se çfarë është e çuditshme: fakti që pretendon se është shtatzënë apo fakti që po puthet nga një i ri që mund të jetë nipi i saj.

Ajo dhe djali bënë një festë për të zbuluar gjininë e foshnjës. Gjyshja Silvia ka pozuar me një fustan rozë dhe pas saj në mur ka pasur një dekorim në ngjyrë blu dhe rozë dhe teksa e zgjedhura e puth, tregon testin pozitiv. Të dy pozojnë edhe me këpucë për fëmijë dhe në një moment i riu i puth barkun shtatzënë.

LEXO EDHE:

Back to top button