Pak raste për gol në pjesën e parë të finales në Stamboll

Kanë përfunduar 45 minutat e para të super finales mes Man. Sitit dhe Interit në Ligën e Kampionëve. Rezultati pas pjesës së parë është 0 me 0, në një ndeshje tejet fantastike dhe të analizuar mirë nga dy skuadrat.

Të dy ekipet paten rastet e mira për shënim, por nuk arritën të mposhtnin portierët, Onana dhe Ederson.Kujtojmë që Man. Siti në minutën e 36’të u detyrua të bënte një zëvendësim, pasi nga loja u largua Kevin De Brujne dhe u inkuadrua Filk Foden.

LEXO EDHE:

Back to top button