Pamje nga vendi i ngjarjes/ Raportohet për tre të plagosur në Rrugën e Plastikave

Pamje nga vendi i ngjarjes/ Raportohet për tre të plagosur në Rrugën e Plastikave

Policia dhe ambulanca, tashmë janë në vendin e ngjarjes, aty ku u dëgjuan disa të shtëna me armë dhe ku raportohet se tre persona kanë mbetur të plagosur.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes

LEXO EDHE:

Back to top button