Pamje të rënda/ Aksident mes një veture dhe një biçiklete, një person i lënduar rëndë

Pamje të rënda/ Aksident mes një veture dhe një biçiklete, një person i lënduar rëndë

Para pak minutash ka ndodhur një aksident ndërmjet një biçiklete dhe një makine tek Qendra Tregtare “Mavrovka”, shkruan Alsat.

Sipas pamjeve të siguruara nga Alsat, vozitësi i biçikletës shihet të ketë pësuar lëndime të rënda, pasi që, në pamje shihet i shtrirë dhe pa lëvizur derisa tashmë ka arrit edhe ndihma e shpejtë në vendin e ngjarjes.

Po ashtu edhe policia tashmë janë në vendin e ngjarjes.

Alsat, do ju mbajë të informuar për rastin. / Alsat.mk

 

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button