Paris Sen Zhermeni, vendos të largojë mesfushorin italian

Drejtuesit e Paris Sen Zhermenit, kanë vendosur të heqin dorë nga mesfushori Marko Verati dhe janë të hapur për të dëgjuar ofertat për të gjatë verës.

Mediat franceze bëjnë me dije se, rendimenti i tij, paga dhe mënyra e jetesës kanë ndikuar te ky vendim i drejtuesve.

Mesfushori 30-vjeçar ka luajtur këtë sezon 34 ndeshje, ndërsa është pjesë e PSZH-së prej sezonit 2012-2013.

LEXO EDHE:

Back to top button