Pendarovski refuzon kërkesën për falje ndaj Janevës, Koçanit dhe Pançevskit

Pendarovski refuzon kërkesën për falje ndaj Janevës, Koçanit dhe Pançevskit

Në takimin e sotëm me gazetarë, presidenti Stevo Pendarovski njoftoi se ka refuzuar kërkesat për falje të ish prokurores Katica Janeva, biznesmenit Sead Koçan dhe ish gjykatësit Vlladimir Pançevskit. Presidenti i vendit refuzoi të deklarohet para kamerave, por konfirmoi se ka refuzuar që të falë personat e lartpërmendur.

LEXO EDHE:

Back to top button