Pep Guardiola kërkon sulmuesin e Totenhamit

Sipas të përditshmes gjermane ‘Bild’, klubi anglez, Man. Siti ka përgatitur ofertë prej 100 milionë euro për sulmuesin e Totenhamit,  Heri Kejn.

Sipas artikullit, trajneri i Man. Sitit, Hosep Guardiola, është duke kërkuar të fitojë trofetë kryesorë në dy vitet e fundit në “Etihad”, prandaj ai dëshiron të mbyllë dobësitë e ekipit dhe besohet se Hari Kejn thuhet se është zgjidhja e spanjollit për sulmin.

Kjo nuk është  hera e parë që është raportuar se Siti do të ishte i interesuar për Kejnin, megjithatë sa e mundshme është që ndonjë klub të ofrojë paratë e kërkuara nga Daniel Levi,  mbetet për tu parë.

LEXO EDHE:

Back to top button