Për 24 orë regjistrohen 369 shkelje për mosmbajtje të maskës


Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, lidhur me masën për mosmbajtje të maskës mbrojtëse, janë regjistruar 369 shkelje, bëri të ditur MPB-ja.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme u bëjnë apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.

LEXO EDHE:

Back to top button