Përgatitjet për vaksinim antiCOVID, Rama publikon pamje nga stadiumi Air Albania

Stadiumi Air Albania po bëhet gati për tu përdorur si qendër e vaksinimit antiCOVID, kjo pasi Shqipëria ka siguruar 500 mijë dozat e para të vaksinës nga kompania “Pfizer”.

- Advertisment -

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video ku shihen përgatitjet që po bëhen aty.

Rama ka publikuar një video ku shihet përgatitjet që po bëhen aty.

“MIRËMËNGJES 🌼 nga salla e Buzëqeshjes, aty ku nis vaksinimi anti- Covid19 dhe rinis një Shqipëri e re me më shumë besim tek e ardhmja një e Shqipërie që veç buzëqesh😊”, ka shkruar Rama.

LEXO EDHE:

Back to top button