Plagoset edhe babai i viktimës në Nekovc të Drenasit

Një rast i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e së shtunës në fshatin Nekovc të Drenasit.

IndeksOnline ka raportuar se djali L.S, i të dënuarit për rastin “Bllaca 2”, Shaban Sylës, ka vrarë një person rreth të 50-ve, gjatë ditës së sotme.

Mirëpo IndeksOnline mëson tani se i plagosur në këtë rast ka mbetur edhe babai I viktimës Q. Demiri.

Ndryshe Policia e Kosovës për IndeksOnline kanë thënë se së pari ka ndodhur një përleshje në mes të disa personave ku përveç mjeteve të forta është përdorur edhe arma e zjarrit, me c’rast ka humbur jetën një person.

Policia ka identifikuar tre të dyshuar dhe janë në kërkim të tyre.

LEXO EDHE:

Back to top button