Policia arreston futbollistin e Milanit, e ngatërrojnë me kriminel

Policia arreston futbollistin e Milanit, e ngatërrojnë me kriminel

Mesfushori i Milanit, Tiémoué Bakayoko, e ka parë veten të përfshirë në një incident aspak të këndshëm.

Të dielën, futbollisti francez është ndaluar nga Policia e Milanos, është detyruar të dalë nga automjeti i tij dhe i është bërë kontroll me pistoletën e drejtuar nga ai.

Por, pas disa minutave, efektivët kanë kuptuar se kanë ngatërruar person dhe i kanë kërkuar falje mesfushorit.

LEXO EDHE:

Back to top button