Prej nesër reshje shiu dhe erë

Prej nesër reshje shiu dhe erë

Të premten në mëngjes do të ketë reshje lokale shiu, kryesisht në pjesët lindore. Gjatë fundjavës do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga drejtimi jugor, informoi Drejtoria për Punë Hidro-Meteorologjike (DPHM).

Ndërkohë nga e diela do të mbajë mot pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu me intensitete të ndryshueshme.

LEXO EDHE:

Back to top button