Presidenti Pendarovski merr dhuratë nga Silva

Zhilberto Silva me ardhje etij në Shkup dhe me shpalosjen e kupës së botës, i dhuroi edhe në dhuratë presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, shkrua Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button