Prishtinë, EULEX bastisë zyrat e OVL-UÇK-së

Zyrat e OVL-UÇK-së janë rrethuar dhe janë bastisur nga zyrtarë policorë të EULEX-it. Aty janë parë disa policë të cilët janë futur edhe brenda zyrave, ende nuk dihet arsyeja. /KosovaPress/

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button