PSZH shpreson se Leao nuk do të firmos kontratën e re

Sipas “Le 10 Sport”, nuk është e vetma skuadra Çellsit që është vënë në “gjah” pas Rafael Leao.

Portugezi i Milanit është në vëmendjen e PSZH-së dhe klubi francez shpreson që rinovimi të mos vijë mes dy palëve.

Nëse Milan dështon të rinovojë kotratën e Leao, atëherë çdo klub mund t’i paguajë atij klauzolën prej 150 milionë euro. /abcnews/

LEXO EDHE:

Back to top button