Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Francë

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Francë

Yjet Cristiano Ronaldo e Kylian Mbappe do të udhëheqin përfaqësueset e tyre në ndeshjen çerekfinale të Euro 2024.

Portugali – Francë zhvillohet prej orës 21:00.

Ronaldo është në sulmin e Portugalisë së bashku me Bernardo Silvan dhe Rafael Leaon.

Mbappe udhëheq sulmin e Francën së bashku me Kolo Muanin. Antoine Griezmann është prapa tyre.

LEXO EDHE:

Back to top button