Putin ka “dy djem me dashnoren e fshehtë të gjimnastikës, thotë mjeku që i ka lindur

Tirani 69-vjeçar rus është përfolur prej kohësh se është në një lidhje me Alina Kabaeva, 38 vjeçe, por tashmë kanë dalë detaje të reja për dy djemtë e tyre.

Thuhet se Alina jeton jetën e një Zonjëje të Parë të Rusisë, me një flotë limuzinash në dispozicion dhe një skuadër roje sigurie me automatikë për mbrojtjen e saj.

Por ndërsa Putin pranon dy vajzat e tij nga martesa e tij me Lyudmila Ocheretnaya, e cila përfundoi në vitin 2013, ai e ka mbajtur të fshehtë marrëdhënien e tij me Kabaevën, si dhe çdo fëmijë tjetër.

Tani gazeta zvicerane Sonntagszeitung ka zbuluar se ai ka dy djem nga ajo, me një të lindur në Zvicër në vitin 2015 në mes të sigurisë së madhe dhe tjetrin në 2019 në Rusi. Detajet e reja kundërshtojnë thashethemet se Putin dhe fituesi i medaljes së artë olimpike kishin binjakë në 2018.

LEXO EDHE:

Back to top button