Rrugët kryesore drejt Çairit, të kalueshme

Rrugët kryesore drejt Çairit, të kalueshme

Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe përmbytjeve duket se qyteti i Shkupit filloi t’i kthehet normalitetit. Njëra ndër komunat më të prekura nga përmbytjet ishte ajo e Çairit, por si duket tani më rrugët kryesore në këtë komunë janë të kalueshme, dhe banorët kanë filluar që të dalin për të parë dëmet e shkaktuara nga përmbytjet./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button