Selena Gomez ka pozuar me bikini, ndërsa fansat janë “shqetësuar” për peshën e saj!

Selena Gomez ka pozuar me bikini, ndërsa fansat janë “shqetësuar” për peshën e saj!

Selena Gomez ka qenë disa herë në shënjestër të kritikave për shkak të pamjes së saj, pra peshës së saj. Së fundmi është publikuar një foto në të cilën këngëtarja është me bikini dhe shumë janë komentuar për peshën e saj.

Mirëpo, këngëtarja ka shpjeguar pse e ka problemin me peshën e tepërt dhe ka theksuar se nuk i vjen turp për këtë. “Kur marr ilaçin, zakonisht mbaj shumë ujë në trup, gjë që është shumë normale. “Kur e ndërpres marrjen e tij, pesha ime rregullohet”, tha ajo.

 

 

 

 

 

Selena u tha fansave të saj se askush nuk duhet të ketë turp për pamjen apo gjendjen e tyre. “Thjesht dua të dish se je e bukur ashtu siç je. “Sigurisht që ka ditë kur nuk ndiheni më mirë, por është më e rëndësishme të qëndroni të shëndetshëm dhe të kujdeseni për veten”, tha ajo.

 

 

 

 

 

Ajo tha se ilaçi kundër sëmundjes së saj është i rëndësishëm dhe beson se i ka ndihmuar. “Ju dua të gjithëve dhe ju falënderoj për mbështetjen dhe mirëkuptimin. Nese nuk me kuptoni thjesht injoroni dhe dilni nga ky profil, sepse sinqerisht nuk besoj te tallen me njerezit per shkak te trupit apo ndonje gje tjeter. Unë nuk e mbështes fare këtë”, shtoi ajo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Për të kujtuar, Selena është larguar disa herë nga rrjetet sociale për të ruajtur shëndetin e saj mendor.

LEXO EDHE:

Back to top button