Sërish bombardime në Mykolaiv të Ukrainës, humbin jetën dy persona

Sërish bombardime në Mykolaiv të Ukrainës, humbin jetën dy persona

Dy persona kanë mbetur të vrarë në Mykolaiv të Ukrainës pas bombardimeve.

Një burrë dhe një grua rreth të 40-tave mbetën viktima të shpërthimeve ruse.

Një shtatë vjeçar u dërgua në spital dhe dy persona të tjerë u plagosën në sulm, tha guvernatori rajonal Vitaliy Kim.

LEXO EDHE:

Back to top button