Sfidat vendimtare në grupe, spikat sfida në “San Siro”

Rikthehet Liga e Kampionëve, ku do të luhen 8 sfida të vlefshme për raundin e 4-të në fazën e grupeve. Padyshim supersfida e mbrëmjes është ajo mes Milanit dhe PSZH-së.

Në Paris, “kuqezinjtë” e Piolit u mundën me rezultatin 3-0, ndërsa sot në “San Siro” do të kërkojnë hakmarrjen.

Barcelona do të sfidojë në transfertë Shakhtarin dhe Dortumundi do të presë Njukasëllin e Tonalit. Antverpi i Arbnor Mujës do të udhëtojë drejt Portugalisë, ku do të përballet me Porton dhe Man. Siti do të presë Jang Bojs.

NDESHJET

Dortmund-Njukasëll 18:45

Shakhtar Donjetck-Barcelona 18:45

Milan-PSZH 21:00

Atletiko Madrid-Sëlltik

Crvena Zvezda-Lajpcig

Porto-Antverp

Lacio-Fejnord

Mançester Siti-Jang Bojs

LEXO EDHE:

Back to top button