Shkup/ Arreston tre persona për vjedhje të rëndë

Shkup/ Arreston tre persona për vjedhje të rëndë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në rrugën “Maqedonia” në Qendër të Shkupit janë arrestuar tre persona me iniciale R.E.(26), R.B.(20) dhe A.R.(27) nga Shkupi.

Ata janë kapur në flagrancë teksa kryenin veprën penale “vjedhje e rëndë”.

Për rastin është njoftuar edhe prokurori, i cili pas dokumentimit të rastit do të shqiptojë kallëzim përkatës.

LEXO EDHE:

Back to top button