Shkupi-Shkendija, atmosferë e nxehtë por pa asnjë incident

Lojtarët e të dy skuadrave asaj të FC Shkupit dhe Shkendisë tashmë janë në stadium, ndërsa tifozët e Shkupit ende nuk kanë arritur, ku për ta flitet që janë ndaluar në pikë pagesën e parë dhe nuk po lejohen të futen në Tetovë, shkruan Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button