Shoferi humb kontrollin, momenti kur përplas Ferrarin

Ky është momenti kur një person ka humbur kontrollin e Ferrarit të tij në momentin kur shkel gazin dhe përplaset me pjesën anësore të një ure.

- Advertisment -

Ngjarja ka ndodhur në Londër. Fatmirësisht, personi i aksidentuar nuk ka pësuar lëndime të rënda dhe gjithashtu një çiklist që po kalonte aty pranë shpëtoi për mrekulli pa u përfshirë në aksident.

Aksidenti mësohet se është bërë me një Ferrari 812 Superfast, që kushton rreth 300 000 euro.

LEXO EDHE:

Back to top button