fbpx

Shqipëri, 2 viktima dhe 147 raste te reja me koronavirus


147 persona të tjerë janë infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Të dhënat janë bërë publike nga Ministria e Shëndetësisë, ku thuhet se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19, dy qytetarë të cilët prej kohësh vuanin nga simptomat e virusit.

LEXO EDHE:

Back to top button